38 грн
Мінімальна сума замовлення на сайті — 75 грн
Снити трава — корисні та поживні властивості сновидіння зумовлені її хімічним складом, який максимально наближений до формули крові людини. У зв'язку з цим люди можуть довгий час вживати її в їжу, а передозування її просто неможливе.
Листя і пагони сныти містять велику кількість аскорбінової кислоти (вітаміну С). Має великий спектр дії, куди входять:
Застосовується снити як всередину, так і зовнішньо при наступних захворюваннях: подагра, артрити, артрози, ревматизм, захворювання нирок та жовчного міхура, ексудативний діатез і бешихове запалення і т.д.
У народній медицині збереглися рецепти застосування сныті при різних недугах.
З давніх-давен її використовували при подагрі - хвороби суглобів, викликаної відкладенням солей сечової кислоти всередині суглоба через порушення обміну речовин. Для цього використовувалися припарки із трави сности. Ці припарки також можна використовувати і при артриті, артрозі та ревматизмі. Завдяки протизапальній та знеболювальній дії, значно полегшується стан при даних захворюваннях.
Цими ж діями зумовлена можливість застосування сновидіння при запаленні скелетних м'язів - міозиті, а також шкірних захворювань, таких як ексудативний діатез і бешихове запалення.
Також зовнішньо снить може застосовуватися як протигрибковий засіб у вигляді настоїв і в складі мазей.
Що ж до внутрішнього застосування сныти, то тут не менший перелік захворювань. Великий вміст вітаміну С має стимулюючу дію на імунну систему, внаслідок чого досягається загальнозміцнюючий ефект.
Доведено позитивну дію снисті на роботу шлунково-кишкового тракту, печінки та нирок. Завдяки сечогінному ефекту, снить допомагає боротися з набряками і може застосовуватися як допоміжний засіб при високому тиску.
Високий вміст заліза в траві снисті уможливлює застосування її при залізодефіцитній анемії. Для цього траву необхідно додавати в їжу у вигляді салатів або робити відвари.
Цитотоксична дія цієї рослини дозволяє використовувати її для профілактики утворення пухлин. А детоксикаційна дія допомагає впоратися з інтоксикацією організму, спричиненою хіміотерапією, та будь-якими іншими токсинами.
Снити допомагає боротися з тромбами, перешкоджаючи їх появі, а також розчиняючи ті, що вже утворилися.
Кумарин, що входить до її складу, сприяє активації процесів розщеплення ліпопротеїнів низької щільності, що засмічують кровоносні судини. Таким чином снить може застосовуватися при атеросклерозі.
Також є дані про застосування кореневищ снити у боротьбі з депресією, неврозами та безсонням у вигляді ванн з відваром.
Рецепти народної медицини
Настій: 2 ст. ложки зніти залити склянкою окропу. Настояти в термосі 1:00. Приймати при захворюванні нирок по ¼ склянки 4 рази на день.
Вся продукція зібрана в екологічно чистих регіонах України.
Вага: 50 гр.
Не є лікарським засобом. Перед використанням проконсультуйтеся з лікарем. Цей засіб є рослинною сировиною.
Основні | |
---|---|
Виробник | Карпатський збір |
Країна виробник | Україна |
Користувацькi характеристики | |
По захворюваннях | Невроз, Ревматизм, Тромбофлебіт |